RAKS-SQL


                    Oprogramowanie dopasowane do Twoich potrzeb

 


 

RAKSSQL to w pełni zintegrowany system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem, przeznaczony dla firm handlowych, usługowych i produkcyjnych oraz biur rachunkowych. Program wspomaga zarządzanie firmy w obszarze księgowości i finansów, sprzedaży i gospodarki magazynowej, kadr i płac oraz produkcji, rejestruje wszystkie zdarzenia gospodarcze zachodzące w przedsiębiorstwie i pokazuje pełny obraz jego rynkowej działalności.


 

RAKS dla Firm

RAKS jest z sukcesem wykorzystywany przez firmy handlowe, usługowe i produkcyjne. Doskonale sprawdza się zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach. Główne zalety programu to intuicyjna obsługa oraz łatwe dopasowanie do indywidualnych potrzeb Użytkowników.

Moduły

Finanse i Księgowość

 • Moduł Księga Handlowa stanowi kompletny i w pełni zintegrowany system księgowy, stworzony do prowadzenia pełnej księgowości firm: prywatnych, państwowych, spółdzielni,  fundacji i organizacji non profit. Realizuje wszystkie operacje księgowe, począwszy od tworzenia planu kont i łatwego księgowania dokumentów, poprzez  rozrachunki i rozliczenia, aż po automatyczne sporządzanie pełnej tabeli bilansowej i rachunku zysków i strat, deklaracji oraz różnego rodzaju zestawienia i raporty. Aplikacja może funkcjonować samodzielnie lub w połączeniu z pozostałymi modułami RaksSQL tworząc jedną całość. Program współpracuje z bankowymi systemami rozliczeniowymi Home Banking, automatycznie generuje dokumenty zgłoszeniowe i rozliczeniowe do urzędów skarbowych i ZUS.

Sprzedaż i Magazyn

 • Moduł Sprzedaż i Magazyn to kompletny i zintegrowany system do szeroko pojętej obsługi sprzedaży i magazynu w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych. Pozwala na zautomatyzowanie procesów: obsługi sprzedaży, zamówień, magazynu, płatności i rozliczeń z kontrahentami. Program współpracuje z urządzeniami fiskalnymi, czytnikami kodów, kolektorami danych i innymi urządzeniami zewnętrznymi. Możliwość pełnej wymiany danych zapewnia automatyczną współpracę z pozostałymi modułami systemu RaksSQL np. księgowością czy sklepem internetowym.

E-commerce

 • Moduł E-sklep jest rozwiązaniem stworzonym dla firm, które chcą prowadzić efektywną sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Jest to profesjonalny system handlu on-line, oferujący pełen zakres niezbędnych funkcjonalności potrzebnych do skutecznej sprzedaży oraz zapewniający pełną integrację z pozostałymi elementami systemu Enova365. Dzięki integracji, informacje o produktach, zamówieniach i klientach są automatycznie przesyłane z E-sklepu do systemu RaksSQL. Komfort obsługi podnosi podawana w czasie rzeczywistym i automatycznie aktualizowana informacja o produktach oraz szybka obsługa zamówień. Rozbudowując procesy handlowe o funkcje E-sklepu, firma może w prosty sposób zwiększyć przychody i zadowolenie swoich klientów, przy minimalnych kosztach sprzedaży.

Produkcja

 • Moduł usprawnia proces produkcyjny, automatyzując zdarzenia związane z jego poszczególnymi etapami oraz dostarcza szczegółowych informacji dotyczących produkcji: planowanej, będącej w toku i wykonanej.

Kadry i Płace

 • Program łączy wszystkie aspekty zarządzania kadrami i rozliczania płac w kompleksowym rozwiązaniu do zarządzania kapitałem ludzkim w firmie.
 • Usprawnia prowadzenie kadr i rachubę płac, zapobiegając ewentualnym pomyłkom.
 • Pozwala zawsze na czas przygotować potrzebne dokumenty i rozliczenia.
 • W pełni współpracuje z najnowszą wersją programu Płatnik, systemami home banking i e-deklaracje.
 • Zawsze dostosowany do obowiązujących przepisów prawnych.

CRM

 • Moduł integruje działania w zakresie sprzedaży, realizacji zamówień oraz oferowania usług. Koordynuje i jednoczy wszystkie etapy interakcji z konsumentem. Dzięki ciągłemu pozyskiwaniu i odpowiedniemu wykorzystaniu informacji dostępnych w całym systemie, pomaga zbudować lojalność oraz zdefiniować "wartość" każdego klienta.
 • Zautomatyzowane i elastyczne zasady przepływu informacji w procesach sprzedaży i obsługi klienta odciążają pracowników od czasochłonnych czynności. Odpowiednie narzędzia i pełna informacja pozwala skoncentrować się na efektywnej sprzedaży oraz dostarczaniu wysokiej jakości obsługi klienta.Polecane Programy w tej kategorii


FIRMA
ENOVA
Technika Gliwice